XV edycja Wrocławskich Spotkań z Historią Gospodarczą

W imieniu organizatorów zapraszamy na jubileuszową, XV edycję cyklu "Wrocławskie Spotkania z Historią Gospodarczą, która odbędzie się w dniach 15-17 maja 2020 r. w Ośrodku „Villa Sobótka” w Sobótce k. Wrocławia (http.//www.villasobotka.pl/).

Tematem tegorocznej konferencji jest: Rok 1945 – początek i koniec z perspektywy gospodarczej i społecznej. Polska – Europa – Świat.

Zgłoszenia udziału w konferencji należy przesyłać do 1.02.2020 r. na adresy mailowe organizatorów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.,

Szczegółowy program konferencji zostanie przesłany przez organizatorów na początku marca br. W razie pytań lub wątpliwości organizatorzy pozostają do dyspozycji pod adresami mailowymi i telefonami dostępnymi na stronie Wrocławskich Spotkań z Historią Gospodarczą.

Opłata konferencyjna wynosi w tym roku 230 zł od osoby W jej ramach każdy uczestnik ma zapewnione 2 noclegi w ośrodku o wysokim standardzie pobytu (pokoje hotelowe 2 i 3 osobowe – zakwaterowanie w piątek do południa, wykwaterowanie w niedzielę po śniadaniu), pełne wyżywienie (w tym kolacja grillowa zaplanowana na sobotni wieczór), materiały konferencyjne (w nich m. in. komplet publikacji WSzHG z 2019 r.) i udział w konferencji (sala konferencyjna, multimedia, przerwy kawowe, bezpłatny parking). Opłata, po zgłoszeniu uczestnictwa, przyjmowana będzie na rachunek organizatora jako przedpłata lub będzie ją można zapłacić gotówką w dniu otwarcia konferencji. Organizatorzy proszą, by zgłoszenie na konferencję traktować jako zadeklarowane zobowiązanie do wniesienia opłaty konferencyjnej niezależnie od tego, czy zrządzenia losowe (lub inne), pozwolą zgłaszającemu się dotrzeć na obrady konferencji, czy też nie.

W opłacie konferencyjnej zawarty jest też koszt wydania publikacji pokonferencyjnej, która tradycyjnie ukaże się w serii WSzHG edytowanej od początku przez Wydawnictwo Gajt z Wrocławia, które w 2019 r. umieszczone zostało w ministerialnym wykazie wydawnictw naukowych publikujących recenzowane monografie naukowe (poziom I – Unikatowy Identyfikator Wydawnictwa – 24600; e-adres wykazu: https://www.gov.pl/web/nauka/nowe-rozszerzone-wykazy-czasopism-naukowych-i-recenzowanych-materialow-z-konferencji-miedzynarodowych-oraz-wydawnictw-monografii-naukowych).